PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619476}
5,3 112
ocen
5,3 10 1 112
The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów
powrót do forum gry The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów

Do dupy :/

ocenił(a) grę na 3

Sterowanie jest do dupy - grałem na pc, jak się nie podłączy pada to idzie się pochlastać z żalu. Nie mówiąc już o tym, że jak ktoś jest leworęczny to się zesra kiedy jego postać przy każdym ruchu będzie broń xD - brak możliwości skonfigurowania zmiany broni wsadu i strzałek jednocześnie.

Fabuła i klimat...kur*a nie wiem kto wymyśla takie historie ale widać, że w podstawówce zamiast na lekcji historii pewnie siedział na plastyce albo na boisku.

Na początku ciszyłem się, że gra wygląda ładnie i klimatycznie :( ale w 2 misji szybko mi przeszło.

ocenił(a) grę na 3
kalamir

A właśnie... jak ktoś ma nowszego PhysX niż 9.10.0513 to się zesra a nie odpali grę...wielkie brawa dla twórców. Brawoo....

kalamir

Zgadzam się co do sterowania, nawet na padzie takim xboxsowym do PC do dupy się w to gra. Nie wspomnę nawet, że w niektórych momentach nie wiadomo, który przycisk na padzie trzeba wciskać, przez co musiałem na klawiaturze to robić, bo przyciski nie reagowały, a mnie już szlag trafiał, bo przepatrzyłem wszystko co można było. Fabuła i klimat = Devil May Cry + jakieś inne japońskie gówna, bo bohater nawet typowo wyglądał jak z japońskich kreskówek. Błędów technicznych w uj, tępota przeciwników czy sojuszników nie zna granic. Wyrypałem to dzisiaj w misji oblegania Konstantynopola, choć mogłem dużo wcześniej, szkoda czasu było :/ Postać zacięła mi się i nie można było nic zrobić, więc już się wkurzyłem na dobre :) Etapy też w żaden sposób urozmaicone, nie wspomnę o tych słabiutkich etapach ze śmiercią. System walki nie lepszy, co z tego jak dużo broni czy kombosów jak i tak to samo wszystkimi, te samiutkie animacje... Co za szajs... Czekałem na tą grę w sumie, bo ciekawie się zapowiadała, ale z daleka to gówno omijać!!!

@UP właśnie ten problem miałem z PhysXiem , specjalnie śmiecić komputer tym syfem musiałem a mam Radeona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones