PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467058}

Iron Man

6,4 1 022
oceny
6,4 10 1 1022
Iron Man
powrót do forum serialu Iron Man

Zrobienie z Iron Mana dzieciaka którego głównymi przeciwnikami poza Obadiah
są koledzy z klasy robi z tej postaci odbieralną wyłącznie dla najmłodszych
koniec z playboyem a już na pewno koniec z epizodami alkoholizmu.
nieoglądalne.

robert_1305

Co z gówno szesnastoletni Stark, zgadzam się z przedmówcą. Lee tworząc tę postać miał pomysł, a tu, drugie power rangers. komiks 10/10. Nie będzie już demona w butelce. Nie będzie też poważnych rozmów na temat losów firmy, czy też sprzeczek między mścielami.
Taka bajeczka zabija też poważniejsze wątki
śmierć Rumiko
ludzie bomby stworzeni przez syna Stane'a
komuniści
i chyba jeszcze było coś takiego, że star zabił po pijaku jakiegoś ochroniarza
Tak schańbić moją ulubioną postać

Zathar

Nie zagłębiałem się w serial ale z tego co wiem to głównym bohaterem jest syn Starka...
Pozdro jeśli nie oglądałeś a gnoisz.

PS: Mi też się ten serial nie podoba.

Kvath

tak, głównym bohaterem jest syn Starka... Howarda Starka - niejaki Tony Stark.

robert_1305

O, widzę, że tu zanwcy są... Bo czy ten serial w ogóle ma coś wspólnego z komiksem? Skoro na filmie (bo tylko film znam) Stark produkował jednak broń, to czy ten serial to nie jest po prostu na zasadzie co by było gdyby...?

psychopath

coś w tym stylu. serial jest przeznaczony dla dzieci - zmienia wiele wątków, zachowuje postacie ale też zmienia ich charakter. od śmierci (a w serialu zaginięcia) ojca Tony'ego, poprzez sposobu w jaki doznał uszkodzenia serca do postaci jakie mu towarzyszą lub są mu wrogie.

robert_1305

Aha. A znasz może stronę, na której można komiks (choćby we fragmentach) przeczytać? Wessało mnie trochę.
I wiem, jakie wkurzające są takie wersje niezgodne kompletnie z oryginałem - znam i bardzo lubię Fullmetal Alchemist, a to co zrobili z tym komiksem w serialu to... zuo.

psychopath

wiesz, na pewno co jakiś czas pojawiają się darmowe sneak-peak'i na stronie Marvel'a - osobiście mam kilka sneak-peak'ów w formie papierowej dołączane do zakupionych komiksów - ale to zwykle nowsze wydawnictwa idące dalej w fabule, raczej nie dotrzesz do papierowych wydawnictw, które przedstawiają powstanie irom-mana - w przeciwieństwie do np batmana ten nie miał czegoś takiego jak "year one" - więc trzeba by zabrać się za stare komiksy - tzw "vol. 1" - ich szukałbym (raczej inaczej nie będą dostępne) na internecie dopisując do nazwy "pdf" osobiście jeśli chodzi o postacie Marvela wolę nowsze historie i te ze światów alternatywnych - często przedstawiają wysoki kunszt autora. (Civil War, Noir, Earth X)

ocenił(a) serial na 7
robert_1305

Iron Mana polecam zacząć od początku czyli od 39 numeru serii tales of suspense, wszystkie komiksy z iron manem mozna znalezc w formacie CBR od lat 60 do czasów obecnych, dla fanów lektura obowiązkowa.

ocenił(a) serial na 10
psychopath

Zależy który "sezon" oglądałeś/łaś. Zwykły FMA to faktycznie offtop, ale Brotherhood jest już na poziomie i dość dokładnie trzyma się wątków mangi.

sviatek

No, wiem, Brotherhood może być.

robert_1305

W x-men ewolucja też odmłodzili niektórych x-menów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones