PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287740}
7,0 3 240
ocen
7,0 10 1 3240
Renaissance
powrót do forum filmu Renaissance

Oglądałem i nagle trach, błędy. Może mi ktoś zdradzić co się stało po zejściu Kapitana "do kanałów". Wcześniej rozmawiał z przyjacielem, z którym odkrył kryjówkę. Wtedy Kapitan zszedł, a tego przyjaciela zgarnęli "niewidzialni". Co się wydarzyło dalej? Tylko w miarę dokładnie proszę :-)

ocenił(a) film na 7
tajniak

no nie żartuj, na pewno chcesz, żeby Ci zdradzić dalszą część filmu ?

pedro1972_2

Jakby Ci się film zawiesił 15 minut przed końcem, to też byś chciał ;). Naprawdę chcę poznać końcówkę.

ocenił(a) film na 7
tajniak

no szkoda mi trochę "palić" Ci zakończenie, bo może jeszcze kiedyś obejrzysz...tym bardziej, że nie jest to takie proste ....
powiem tylko tyle, że w interesie wszystkich jest, żeby ta porwana kobieta zginęła ...

pedro1972_2

Tak, tyle to też wiem. Może faktycznie masz rację. Kiedyś obejrzę. Drugi raz :). A swoją drogą to trochę ciężko się ogląda ten film. To jest animacja. Tak jakby normalne zdjęcia przerobili nie do końca na animację. Niekiedy trzeba się domyślać, na co się patrzy. Ale ogólnie może być :)

ocenił(a) film na 7
tajniak

ha, podkreślam jeszcze raz słowo "wszyscy" ... łącznie z Kapitanem !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones