PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287740}
7,0 3 240
ocen
7,0 10 1 3240
Renaissance
powrót do forum filmu Renaissance

Film bardzo dobry (8). Jednak "Sin City" dla mnie lepsze było. Tutaj fabuła siadła. Za to najwyższe uznania dla animatorów i grafików za obraz - naprawdę wielka klasa. O aktorach trudno coś powiedzieć. Na początku ciężko mi było odróżnić ludzi, gdyż film jest czarno-biały i nie widać rys twarzy bohaterów. Jednak bardzo mi się podobał ten film.

Beznickowy

U mnie jak wyżej. O uznaniu dla dźwiękowców też nie można zapomnieć. Jednak czegoś mi zabrakło w tym filmie, może kolorów ;)

ocenił(a) film na 8
flowwere

Masz rację... Dźwiękowcy też zrobili swoje. Myślę jednak, że dobrze, że film był czarno biały. To nadało temu filmowi niezły klimat.

ocenił(a) film na 8
Beznickowy

w tym filmie chyba aktorzy nie grali, tylko zostały odwzorowane ruchy aktorów

ocenił(a) film na 8
Beznickowy

W pełni się zgadzam.Czerń i biel nadawały filmowi klimat.Gdybym obejrzał to ponownie w kolorze chyba efekt końcowy byłby słabszy,Pozatym film ok.Wart obejrzenia.Zapadło mi w pamięc stwierdzenie:"Śmierc nadaje życiu sens".Mozna to odnieśc nie tylko do filmu....

ocenił(a) film na 8
Beznickowy

Nie porównywałabym tych dwóch filmów - owszem, o spojarzenia nie trudno, ale trzeba pamiętać, że Renaissance tworzony był dość długo, a w między czasie na ekranach pojawił się 'Sin City'. Dla mnie SC jest oczywiście lepsze pod każdym względem, niemniej 'Renaissance' jest ciekawe pod względem graficznym i zdecydowanie strona wizualna fimu wiele mu dodaje.

ocenił(a) film na 10
akvarko

jesli już mam ocenić między sin city a renaissance to wybieram renaissance.
Zdecydowanie ciekawa fabuła-nie można było wcale wszystkiego przewidzieć.Przynajmniej mnie kino nie przyzwyczaiło do zwrotów akcji-porwana postać okazuje się że wcale nie jest w niebezpieczeństwie,ale sama jest niebezpieczeństwem.Nie ma chwili w której nudziłabym się kiedy na chwilę musialam odwrocic sie od ekranu przewinęłam film a to zdarza się tylko przy arcy ciekawych wątkach.
Animacja rewelacja.Dżwięk super.Historia-bardzo ciebawa.najbardziej podobalo mi się to, ze nikt nie jest w tym filmie calkiem czarny ani calkiem bialy:)i nie chodzi mi o kolor wizualny ale o charakter.

A kiedy pojawił się kolor,na moment tak intensywny nie wiem dlaczego ale poczulam się szczęśliwa...hehe dziwne widocznie kolory naprawde mają wpływ na psychike człowieka.I to również uważam za zdecydowany atut filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones