PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287740}
7,0 3 240
ocen
7,0 10 1 3240
Renaissance
powrót do forum filmu Renaissance

Ogladajac trailer - widac ze film wzorowany jest na Sin City (wg mnie).
Ae niema takiego klimatu (brutalnego) jak wspomniany film, ale nie zmienia to faktu, ze jest to pozycja bardzo ciekawe i obejrze ja z nie malym zainteresowaniem...

Dr_Qzniak

Chlopie! Ogladasz zwiastuna i mowisz, ze nie bedzie mial klimatu??? Hehe, no to fajnie masz. Obejrzyj film, a pozniej sie wypowiedz.

karop

A właśnie zwiastun wygląda super! I mam nadzieję, że film też taki będzie. A poza tym Francuzi czy Luksemburczyny chyba nie lubią robić krwawego kina jakim niewątpliwie jest Sin City

digital8

Francuzi nie lubia robic krwawego kina? No juz predzej Luksemburczycy:P. Ale zwiastunami nie nalezy sie sugerowac. Ja wychodze z takiego zalozenia.

karop

A cóź ten film ma wspólnego z "Sin City"? Przecież to nie jest film tylko animacja, a ich jedynym łącznikiem jest fakt, że są czarnobiałe. Ja nie mogę. To tak jak powiedzieć, że "Casablanca" i "Frankenstein" są tym samym bo są czarnobiałe, eh.

Albertino

faktycznie nie przypomina to Sin City jako filmu, ale jako komiks. Bo styl identyczny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones