PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479039}

Bill Hicks. Amerykanin

American: The Bill Hicks Story
7,7 554
oceny
7,7 10 1 554
Bill Hicks. Amerykanin
powrót do forum filmu Bill Hicks. Amerykanin

A już straciłem wiare w ''misje'' tvp...a tu taka mega niespodzianka...

ocenił(a) film na 9
Matteuush

dokładnie, ja się w ostatniej chwili dowiedziałam.

ocenił(a) film na 8
Matteuush

Ja tam dowiedziałem się z filmweb godzinę przed seansem ;)

ocenił(a) film na 8
Matteuush

ten film był z lektorem czy napisami ? Poszukuję napisów ale bezskutecznie :(

ocenił(a) film na 8
Vaco91

Film był z lektorem ale także napisy były do wyboru;)

ocenił(a) film na 8
Matteuush

dzięki za szybką odpowiedź. Napiszę do nich czy planują ponowną emisję w najbliższym czasie bo bardzie chce obejrzec ten film od dluzszego czasu a mój angielski nie jest na tyle dobry bym zrozumiał wszystko w wersji oryginalnej. Tak czy siak dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 8
Vaco91

Nie ma za co;) warto obejrzeć przejmujący film o wielkim człowieku;) pozdro;)

Matteuush

W roku pańskim 2021, 6 lat po przejęciu Tvp przez jedyną słuszną Partię, seans filmu o Billu Hicksie w Tvp Kultura, wydaje się czymś surrealistycznym. Jakimś odległym snem. Dzisiaj już nawet nie ma Tvp Kultura na naziemnej. Parafrazując stary kawałek - a kultura tu podobno jest, świadczy o tym nasz wspaniały Dom Kultury. (...) To dlaczego jest jak jest? Nie rozumiem.

Matteuush

W roku pańskim 2021, 6 lat po przejęciu Tvp przez jedyną słuszną Partię, seans filmu o Billu Hicksie w Tvp Kultura, wydaje się czymś surrealistycznym. Jakimś odległym snem. Dzisiaj już nawet nie ma Tvp Kultura na naziemnej. Parafrazując stary kawałek - a kultura tu podobno jest, świadczy o tym nasz wspaniały Dom Kultury. (...) To dlaczego jest jak jest? Nie rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones